-10%

Планшет Oukitel Pad RT7 TITAN 8/256GB LTE Blue Global
- Готово до відправки
- Код: 40058
14 767 ₴
13 290 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel RT7 TITAN Неймовірно автономний захищений планшет

32000 мАч Масивна батарея | 180 днів у режимі очікування MediaTek MT8788 | 20-мегапіксельна ІЧ-камера нічного бачення

Найдовший термін служби батареї до 180 днів у режимі очікування
Завдяки акумулятору ємністю 32 000 мАг RT7 Titan забезпечує дивовижні 180 днів роботи в режимі очікування. Крім вражаючого часу автономної роботи, RT7 Titan втілює спосіб життя з безперебійним зв'язком, пропонуючи 183 години часу розмови та 34 години навігації.

Легко читати на вулиці
Досліджуєте ви ліс або подорожуєте на вершину гори, RT7 Titan — це 10-е місце. 1-дюймовий дисплей FHD+ та оптимальна яскравість 400 ниток забезпечують ідеальну видимість екрану незалежно від яскравого сонячного світла.

Незруйнований і витримує сильне поводження
RT7 Titan розроблений, щоб витримувати падіння, удари та екстремальні температури, що підтверджується сертифікатами, включаючи стандарти IP68, IP69K та MIL-STD-810H. Ця стійкість дозволяє йому безперебійно функціонувати як морозною зимою, так і влітку.

Ваша фотографічна сила тепер утричі
Ширококутна камера 4° з автофокусом, камера 48 МП, камера нічного бачення 20 МП, макрокамера 2 МП. Потрійна камера, що працює індивідуально від нашої вдосконаленої системи Al. Створено для того, щоб зафіксувати всі ваші ідеальні моменти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 167.8 x 249.1 x 19.8 мм, 1212г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G72 MP3 |
| Діагональ екрану | 10.1 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 32000 mAh |
| Камера, Mpx | 48 Мп + 20 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB-A to Type-C, Документація |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Oukitel Pad RT7 TITAN |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Процесор | Mediatek MT8788V |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 512 Гб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 13 290 ₴





