-10%

Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB LTE Black Global
- Готово до відправки
- Код: 40190
18 189 ₴
16 370 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Active 10 Pro Перший у світі міцний планшет 5G ємністю 30 000 мАг з туристичним ліхтарем 400 лм

Інструменти редагування фотографій зі штучним інтелектом, розумний штучний інтелект, бездоганні фотографії
Оснащені шістьма інноваційними функціями, інтелектуальні інструменти редагування зі штучним інтелектом розкривають унікальну художню майстерність кожної зробленої вами фотографії. Незалежно від того, чи ви професійний фотограф, чи людина, яка любить фіксувати життєві моменти, наш розумний фотоальбом надихне вас на нові рівні творчості та забезпечить неперевершений досвід зйомки з результатами професійного рівня.Надзвичайно яскравий ліхтар для кемпінгу 400 люменів
Яскравий, як денне світло Надзвичайно яскравий ліхтар для кемпінгу 400 люменів пропонує потужне освітлення з практичними режимами, такими як підсвічування, SOS та швидке спалахування. Він забезпечує яскраве, широке покриття для чіткої видимості. Ідеально підходить для надзвичайних ситуацій або спеціальних потреб у освітленні, він стане вашим ідеальним супутником у будь-якому середовищі.
Залишайтеся непереможними завдяки найвищому рівню міцності військового класу
Blackview Active 10 Pro, сертифікований за стандартом IP68, може бути занурений у воду на глибину до 1,5 метра на термін до 30 хвилин. Він також має сертифікат IP69K, що дозволяє йому витримувати струмені води під високим тиском, та сертифікат MIL-STD-810H, що дозволяє йому витримувати занурення на глибину 1,22 метра. Крім того, Active 10 Pro здатний витримувати екстремальні температури від -20°C до +60°C, забезпечуючи надійну роботу в найсуворіших умовах.
Розширений військовий клас водо та пилостійкості IP68 та IP69K
Від штормів до струмків – Active 10 Pro процвітає Чи то підводна фотографія, раптова злива, пилові бурі чи шланг високого тиску, Active 10 Pro впорається з усім. Завдяки класам захисту IP68 та IP69K він пропонує чудовий захист, залишаючись водонепроникним на глибині до 1,5 метра протягом 30 хвилин, забезпечуючи максимальну продуктивність за будь-яких умов.
Суперводонепроникна підводна камера
Active 10 Pro гарантує, що вода ніколи не затьмарить ваші фотопригоди, завдяки надійній підтримці підводної камери. Незалежно від того, чи знімаєте ви креативні знімки в басейні, чи захопливі зображення в спокійному озері, Active 10 Pro підвищить ваше задоволення та творчість у будь-якому водному середовищі.
Сертифікований найвищим рівнем MIL-STD-810H, стійкий до води, пилу та крапель
Оновлений з MIL-SPEC 810G до 810H, Active 10 Pro може витримувати та жити навіть при падінні, зануренні або впливі екстремальних температур. Незалежно від того, чи подорожуєте ви спекотними пустелями, крижаними арктичними тундрами чи стикаєтеся з проливними зливами, цей пристрій стане вашим надійним партнером у поїздках на природу чи на роботі. Навіть якщо ви випадково впустите планшет під час швидкої ходьби, він залишиться цілим та повністю функціональним.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Blackview Active 10 Pro |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 179 x 267,6 x 19,5 мм, 1214 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Діагональ екрану | 10.95 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 20 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, інструкція |
| Матеріал | Пластик + алюміній |
| Модели | Tab Active 10 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 55W |
| Навігація | GPS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
- Ціна: 16 370 ₴





