-20%

Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 9 Active Pink Global (BHR9917GL)
- Готово до відправки
- Код: 39278
1 238 ₴
990 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 9 Active Pink Global (BHR9917GL)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Габарити і вага | 45,9 x 26,94 x 9,99 мм, 16,5 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Діагональ екрану | 1.47 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Фітнес-браслет, Зарядний пристрій, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Операційна система | Проприетарная |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 172x320 |
| Сумісність з моделлю | Android/iOS |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип керування | Сенсорний |
| Тип екрана | TFT |
- Ціна: 990 ₴




