-10%

Смартфон OnePlus Nord CE 4 Lite 8/256GB Mega Blue EU
- Готово до відправки
- Код: 40518
13 728 ₴
12 355 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон OnePlus Nord CE 4 Lite 8/256GB Mega Blue EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | OnePlus Nord CE4 Lite |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.9 x 75.6 x 8.1 мм, 191 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | OnePlus Nord CE 4 Lite |
| Потужність зарядки (W) | 80W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Користувальницький інтерфейс | OxygenOS 15 |
| Процесор | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2 x 2.3 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
- Ціна: 12 355 ₴








