-10%

Планшет Xiaomi Pad 7 8/256GB Green Global
- Готово до відправки
- Код: 40610
17 823 ₴
16 040 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Xiaomi Pad 7 8/256GB Green Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 732 |
| Діагональ екрану | 11.2 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 8850 mAh |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Інструкція |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Pad 7 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 3200x2136 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
- Ціна: 16 040 ₴





