-20%

Вентилятор портативний Hoco HX66 Desktop Circulating Fan White
- Готово до відправки
- Код: 41000
1 032 ₴
825 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco HX66 — це сучасний настільний вентилятор із подвійною системою повітряного потоку, що забезпечує стабільне та потужне охолодження. Підходить для використання вдома, в офісі, у спальні або на робочому столі.
-
П’ять рівнів швидкості: від легкого вітерцю до потужного потоку
-
LED-дисплей з індикацією заряду та вибраної швидкості
-
До 11 годин автономної роботи завдяки акумулятору 3000 мА·год
-
Тихий режим роботи — до 50 дБ
-
Міцний та компактний корпус із ABS-пластику
Hoco HX66 — практичне рішення для комфортного охолодження у будь-якому просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Варіант установки | Настільний |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 195 x 177 x 92 мм, 554 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Комплектація | Вентилятор |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 5.3W |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Колір | Білий |
- Ціна: 825 ₴





