-10%

Смартфон Samsung Galaxy M55 M556B 8/128GB Denim Black (SM-M556BZKA) EU
- Готово до відправки
- Код: 41246
13 567 ₴
12 210 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Samsung Galaxy M55 M556B 8/128GB Denim Black (SM-M556BZKA) EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy M55 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED Plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.9 x 76.5 x 7.8 мм, 180 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 644 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Galaxy M55 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Процесор | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Частота процесора | 1 x 2.4 ГГц + 3 x 2.36 ГГц + 4 x 1.8 ГГц |
- Ціна: 12 210 ₴









