-20%

Power Bank Proove Moon Rock 2 in 1 22.5W 10000mAh Gray (PBR122012105)
- Готово до відправки
- Код: 41352
2 312 ₴
1 849 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank Proove Moon Rock 2 in 1 22.5W 10000mAh Gray (PBR122012105)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Кількість портів USB-A | 1 |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | ABS |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Сила струму (A) | 3A |
| Тип підключення | Дротове підключення |
- Ціна: 1 849 ₴






