-10%
Смарт-годинник Google Pixel Watch 3 41mm Wi-Fi Matte Black Aluminum Case/Obsidian Active Band
- Готово до відправки
- Код: 41250
14 889 ₴
13 400 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт-годинник Google Pixel Watch 3 41mm Wi-Fi Matte Black Aluminum Case/Obsidian Active Band
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Габарити і вага | 41 х 41 х 12.3 мм , 31 г |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Діагональ екрану | 1.2 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 307 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 4 |
| Комплектація | Смарт-годинник, Зарядка, Інструкція користувача |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність зарядки (W) | 30W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Наявність мікрофона | Да |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Watch OS |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 408x408 |
| Серія | 41mm |
| Сумісність з моделлю | Android/iOS |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип підключення | Бездротове підключення |
| Тип керування | Сенсорний |
| Тип екрана | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Немає |
- Ціна: 13 400 ₴

