-10%

Смартфон Motorola Moto G86 5G 8/256GB NFC Golden Cypress (No Adapter) Global (PB7L0115RS) UA
- Готово до відправки
- Код: 41366
12 628 ₴
11 365 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Moto G86 Створений, щоби вражати

Стильний і надійний

Максимальний захист
Moto g86 5G розширює межі можливого, поєднуючи елегантний дизайн із захистом від вологи високого рівня та міцністю військового класу1, а скло Corning® Gorilla® Glass 7i удвічі краще захищає екран від падінь і подряпин1. Модель витримує все: пил, бруд, пісок, високий тиск води1 й екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м1, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP68/IP6913.

Втілення елегантності
Поєднання кольорів Pantone® та м’якого преміального покриття надають дизайну вишуканості, комфорту й зносостійкості.

Виняткова чіткість і потужна яскравість. Удень і вночі.
Роби чіткі й насичені фото за будь-якого освітлення з 50-мегапіксельною камерою і сенсором Sony LYTIA™ 600. Учетверо потужніша світлочутливість та оптична стабілізація зображення (OIS) гарантують чіткість знімків і стабільність зйомки навіть за ускладнених умов.


Бездоганні селфі
Роби чіткі і якісні селфі з 32-мегапіксельною камерою та знімай відео у форматі 4K. Технологія Quad Pixel гарантує бездоганні результати навіть за слабкого освітлення.

Яскравіші спогади
Система вдосконалення зображень на основі moto ai оптимізує кольори і яскравість кожної з камер, створюючи яскраві знімки професійного рівня з винятковою чіткістю.
Заряджайся швидше
Батарея забезпечує до 41 години використання4, 15 — ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг. Заряджайся зі швидкістю світла. Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки 5заряджанню TurboPower™ 30.

Розваги без перешкод
Створений, щоби захоплювати Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 забезпечує швидкісне 5G-з’єднання – безперервно переглядай трансляції, грай у хмарні ігри й швидко завантажуй файли.
Готовий до більшого З 8 ГБ оперативної пам’яті8 та 256 ГБ сховища6 (з можливістю розширення до 1 ТБ7) багатозадачна робота стає швидшою та зручнішою. Технологія збільшення RAM забезпечує плавне перемикання між додатками, за потреби перетворюючи сховище на віртуальну оперативну пам’ять.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Золотистий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | 161.2 x 74.7 x 7.8 мм, 185 г |
| Модели | Moto G86 |
| Потужність зарядки (W) | 30W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
- Ціна: 11 365 ₴










