-10%

Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2025 8/256GB Luna Gray (ZAFT0004CN) CN
- Готово до відправки
- Код: 41630
8 178 ₴
7 360 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2025 8/256GB Luna Gray (ZAFT0004CN) CN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Азіатська версія з Global прошивкою |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 254.59 x 166.15 x 6.99 мм, 480 г |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ екрану | 11 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7040 mAh |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Інструкція |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Xiaoxin Pad 2025 |
| Потужність зарядки (W) | 20W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Користувальницький інтерфейс | ZUI 17 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
- Ціна: 7 360 ₴






