
Смартфон Samsung Galaxy A17 A175F 4/128GB Gray (SM-A175FZABEUC) UA
- Готово до відправки
- Код: 41695
9 656 ₴
8 690 ₴
Яскравий та захоплюючий 6,7-дюймовий екран Super AMOLED
Широкий 6,7-дюймовий екран Super AMOLED із яскравим і насиченим зображенням забезпечує комфорт під час перегляду будь-якого контенту. Завдяки частоті оновлення 90 Гц зображення виглядає плавним і природним, роблячи кожну деталь виразнішою та приємнішою для сприйняття.

Samsung Galaxy A17
Завдяки оновленому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та покращеній зручності взаємодії One UI 7 робить користування Galaxy A17 ще простішим і комфортнішим.

Елегантні, стильні та неймовірно привабливі
Більш тонка рамка товщиною 7,5 мм у поєднанні з оновленим Key Island 2.0 та лінійним розташуванням камер надає пристрою ще більше елегантності при більш компактних розмірах. Смартфон доступний у чорному, сірому та блакитному кольорах.

Знімайте більше деталей за допомогою потрійної камери
Потрійна камера Galaxy A17 із ширококутним модулем на 50 МП, ультраширококутним на 5 МП та макрокамерою на 2 МП точно передає кожну сцену. Легко переходьте від панорамних пейзажів до крупних планів із яскравими кольорами та високою чіткістю, щоб зберегти найважливіші моменти життя.

Тривала підтримка: до 6 років оновлень системи
Забезпечте актуальність пристрою та захистіть свої дані завдяки 6 оновленням операційної системи та 6-річній підтримці безпеки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм, 192 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Galaxy A17 |
| Потужність зарядки (W) | 25W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | One UI 7 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 8 690 ₴









