-10%

Смартфон Xiaomi Redmi 15 6/128GB NFC Midnight Black (No Adapter) Global UA
- Готово до відправки
- Код: 41791
7 678 ₴
6 910 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Redmi 15: технології завтрашнього дня вже сьогодні
Смартфон Xiaomi Redmi 15 створений для тих, хто цінує високу продуктивність та безмежні можливості. Його масивний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує автономну роботу до 2 днів, а швидка зарядка потужністю 33 Вт та зворотна зарядка 18 Вт дозволяють завжди залишатися на зв'язку. 6.9-дюймовий FHD+ дисплей з високою частотою оновлення до 144 Гц відтворює плавне і чітке зображення. 50-мегапіксельна подвійна камера зі штучним інтелектом створює фото і відео в чудовій якості. Вбудовані творчі інструменти штучного інтелекту спрощують редагування та допомагають втілювати найкреативніші ідеї.


Витончений дизайн Redmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватись у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривизною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включаючи декор камери із алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до дрібних деталей, не тільки виглядає вишукано, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.
Плавний та чіткий візуал Дисплей з динамічною частотою оновлення до 144 Гц автоматично підлаштовується під поточний контент, забезпечуючи максимальну плавність в іграх та відео, а також заощаджуючи заряд батареї при читанні статичних текстів. У результаті ти отримуєш чіткіше зображення без розмиття та розривів. Така інтелектуальна адаптація не тільки підвищує якість картинки, але робить використання пристрою більш ефективним.

Турбота про зір Комфортне та безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дозволяє мінімізувати мерехтіння, що є критично важливим для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати протягом усього дня, не відчуваючи напруги чи дискомфорту.


Зйомка, яка оживляє моменти 50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі сфотографувати життя у всіх його фарбах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість та деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів та функцій ти зможеш по-новому подивитись на швидкоплинні моменти, пожвавлюючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати професійні фотографії одним легким натисканням.
Виняткова чіткість та деталізація Насолоджуйся захоплюючим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість пожвавлюють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення - чи то яскраве сонце на вулиці, чи штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і при спілкуванні онлайн.

Понад два дні повної свободи Революційний акумулятор ємністю 7000 мА.год. забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й подовжує термін служби батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає більше 80% своєї початкової ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.


Універсальна система живлення Турбозарядка потужністю 33 Вт забезпечує ідеальний баланс між швидким поповненням енергії та тривалим часом автономної роботи, що дозволяє тобі залишатися на зв'язку без зайвих турбот. Підтримка зворотної зарядки потужністю 18 Вт перетворює твій смартфон на портативний зовнішній акумулятор. Усього за 10 хвилин зворотної підзарядки можна забезпечити до 37 хвилин перегляду відео або до 64 хвилин розмов для іншого пристрою.
Довговічність, підтверджена тестами Твій смартфон Redmi 15 створений для того, щоб легко витримувати повсякденні випробування. Відповідність до стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок та пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20 000 підключень, а кнопки живлення - до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 169.5 x 80.5 x 8.4 мм, 214 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.9 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Камера, Mpx | 50 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Redmi 15 4G |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | HyperOS |
| Процесор | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | IPS LCD |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 4 x 2.8 ГГц + 4 x 1.9 ГГц |
- Ціна: 6 910 ₴









