-10%

Смартфон Samsung Galaxy A07 A075F 4/128GB Black (SM-A075FZKGSEK) UA
- Готово до відправки
- Код: 41691
5 623 ₴
5 060 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Samsung Galaxy A07 A075F 4/128GB Black (SM-A075FZKGSEK) UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | PLS |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 262 |
| Сенсорний екран | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Ні |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 15 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Запис відео | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167.4 мм |
| Ширина | 77.4 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 184 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C to Type-C, Скрепка для вилучення SIM, Документація |
| Користувальницький інтерфейс | One UI 7 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Операційна система | Android 15 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Матеріал | Пластик |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Спалах | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Тип екрана | PLS LCD |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Тип телефону | Смартфон |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Швидка зарядка | Да |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Потужність зарядки (W) | 15W |
| Для кого | Унісекс |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Модели | Galaxy A07 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Назва процесора | MediaTek |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Ступінь захисту | IP54 |
- Ціна: 5 060 ₴

