-20%

Тример для тканини Proove LintMaster White (FSPL02000002)
- Готово до відправки
- Код: 41848
874 ₴
699 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove: Тример для одягу
Цей невеликий та зручний тример забезпечує комфортне та продуктивне видалення ворсу з будь‑якої тканини. Він пропонує три швидкісні налаштування для роботи з різними типами матеріалів, а змінні сталеві леза гарантують ретельне чищення без ризику пошкоджень.
Пристрій обладнано акумулятором ємністю 1200 мА·год, що дає до 2,5 години безперервної роботи – ідеальний варіант для домашнього користування. Сучасна зарядка USB Type‑C та прозорий контейнер для збирання ворсу підвищують зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Матеріал | ABS |
| Потужність | 2W |
| Розмір корпусу | 80x61x134мм |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Колір | Білий |
- Ціна: 699 ₴



