-10%

Смартфон ZTE Blade A56 4/128GB Gold Global UA
- Готово до відправки
- Код: 42244
4 389 ₴
3 950 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон ZTE Blade A56 4/128GB Gold Global UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Немає |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 167.64x77.37x8.3 мм , 193 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.75 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 13 МП + 0.08 МП + 0.08 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-C кабель, Керівництво користувача |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Blade A56 |
| Потужність зарядки (W) | 10W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Колір | Золотий |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 3 950 ₴










