-10%

Смартфон Motorola Edge 50 Fusion 8/128GB NFC Forest Green (No Adapter) Global (PB3T0087RS) UA
- Готово до відправки
- Код: 42513
8 828 ₴
7 945 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Motorola Edge 50 Fusion 8/128GB NFC Forest Green (No Adapter) Global (PB3T0087RS) UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 161.9 x 73.1 x 7.9 мм , 174.9 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 710 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass 5 |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Edge 50 Fusion |
| Потужність зарядки (W) | 68W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo, BeiDou, QZSS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип швидкої зарядки | TurboPower |
| Тип телефону | Смартфон |
| Тип екрана | pOLED |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 4 x 2.4 ГГЦ + 4 x 1.95 ГГц |
- Ціна: 7 945 ₴








