-10%

Планшет Oscal Pad 5 4/128GB LTE Green Global
- Готово до відправки
- Код: 42503
6 845 ₴
6 160 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Oscal Pad 5 4/128GB LTE Green Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Немає |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Габарити і вага | 211.7 x 124.4 x 8.4 мм, 342 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ екрану | 8.68 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6050 mAh |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, USB кабель, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Pad 5 |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1340x800 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 6 160 ₴






