-10%

Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB WiFi Graphite Gray Global (VHU5660EU)
- Готово до відправки
- Код: 42905
9 245 ₴
8 320 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB WiFi Graphite Gray Global (VHU5660EU)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP2 |
| Діагональ екрану | 11 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 9000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Комплектація | Планшет, Інструкція |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Redmi Pad 2 |
| Потужність зарядки (W) | 18W |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 8 320 ₴










