-20%

Power Bank Proove Neutron 22.5W 10000mAh Gray (PBNE22022203)
- Готово до відправки
- Код: 43247
2 124 ₴
1 699 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей мобільний акумулятор поєднує потужність, автономність і функціональність в компактному корпусі. Він підтримує швидку зарядку 22,5 Вт, бездротову зарядку Qi до 15 Вт і має ємність 10000 мАг, що дозволяє кілька разів зарядити смартфон. Універсальний порт Type-C, надійний корпус і зручна форма роблять його ідеальним супутником для повсякденного використання та подорожей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Немає |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Живлення (В) | 12В |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Сила струму (A) | 3A |
- Ціна: 1 699 ₴



