-10%

Планшет Blackview Tab 9 6/256GB Blush Pink Global
- Готово до відправки
- Код: 42844
7 456 ₴
6 710 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Blackview Tab 9 6/256GB Blush Pink Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Швидка зарядка | Немає |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 243.7 x 162.5 x 8.5 мм , 570 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 10.1 |
| Для кого | Чоловічі |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7480 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB-A to Type-C, Чохол, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Tab 9 |
| Потужність зарядки (W) | 10W |
| Навігація | GPS |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 10 |
| Процесор | Unisoc T610 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 128 Гб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
- Ціна: 6 710 ₴







