-10%

Смартфон Doogee S118 Pro 8/512GB NFC Cornelian Red Global
- Готово до відправки
- Код: 43382
12 700 ₴
11 430 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Doogee S118 Pro 8/512GB NFC Cornelian Red Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 178.5 x 81.3 x 17.9 мм |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G68 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10800 mAh |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 20 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Адаптер живлення, Захисна плівка, Скрепка для витягання SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Doogee S118 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
- Ціна: 11 430 ₴




