-20%

Wi-fi роутер Ruijie Reyee RG-EW300N
- Готово до відправки
- Код: 42098
1 238 ₴
990 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| CPU | MT7628DAN |
|---|---|
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Ethernet порти (Uplink) | 1×10/100Base-T |
| Ethernet порти (DownLink) | 3×10/100Base-T |
| Особливості | Режим роботи Репітер, Маршрутизатор, Точка доступу, WISP |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11b/g/n) |
| Антена | 2.4 GHz, 2×2, MU-MIMO 5 dBi |
| Живлення | DC 5В/1.0A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Розміри | 180 × 120 × 27 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 55 x 280 мм |
| Вага брутто | 0.54 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
- Ціна: 990 ₴



