
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G 8/256GB Glacier Blue UA
- Готово до відправки
- Код: 43711
13 645 ₴
12 280 ₴
Xiaomi Redmi Note 15 5G
Xiaomi Redmi Note 15 5G має тонкий і легкий корпус з вигнутими передньою і задньою частинами, що забезпечує більш зручний захват.

Симетрія в деталях
У REDMI Note 15 5G передня панель виконана з високоміцного скла, що підвищує стійкість до падінь. Воно здатне витримувати падіння екраном вниз з висоти до 1,7 м на мармур, забезпечуючи надійність у повсякденному використанні.

Міцність, перевірена всередині і зовні
REDMI Note 15 5G оснащений високоміцною материнською платою і посиленою середньою рамкою, що забезпечує довговічність пристрою і надійну роботу в повсякденному житті.

Надійний захист від пилу та вологи – IP65
REDMI Note 15 5G має захист від пилу та води за стандартом IP65, що дозволяє пристрою надійно витримувати повсякденні ситуації, захищаючи від бризок, пилу та інших непередбачених факторів.

Суперточний сенсор для ідеальних знімків
108-мегапіксельна камера забезпечує надчіткі знімки з широким діапазоном світла і тіні, навіть при слабкому освітленні або високій контрастності. Незалежно від обраного режиму — Ultra HD з різними фокусними відстанями або портретний — вона робить деталізовані і чіткі фотографії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Синій |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 164 x 75.42 x 7.4 мм, 178 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 710 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.77 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5520 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Redmi Note 15 5G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1080x2392 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
- Ціна: 12 280 ₴









