-10%

Планшет Doogee Tab E3 Pro 8/256GB LTE (+ комплект мишка і клавіатура) Grey Global
- Готово до відправки
- Код: 43302
12 362 ₴
11 125 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Doogee Tab E3 Pro 8/256GB LTE (+ комплект мишка і клавіатура) Grey Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Face Unlock |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 302.1 x 197.5 x 7.9 мм |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 13 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, зарядний пристрій, кабель USB-C, інструкція, мишка, клавіатура |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Doogee Tab E3 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 18W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 11 125 ₴

