-10%

Смартфон Infinix GT 30 (X6876) 8/256GB NFC Blade White Global UA
- Готово до відправки
- Код: 43620
14 850 ₴
13 365 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Infinix GT 30 (X6876) — швидкий ігровий девайс із 6.78" AMOLED 1.5K дисплеєм та частотою 144 Гц. Працює на MediaTek Dimensity 7400, має 8/256 ГБ пам’яті, основну камеру 64+8 Мп, захист IP64, NFC та акумулятор 5500 mAh із зарядкою 45W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Білий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass 7i |
| Камера, Mpx | 64 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, прозорий чохол, зарядний пристрій, кабель USB Type-A — Type-C, інструмент для вилучення SIM-картки, посібник |
| Матеріал | Метал / скло |
| Модели | Infinix GT 30 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | XOS |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7400 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2720x1224 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
- Ціна: 13 365 ₴






