-10%

Планшет Xiaomi Poco Pad M1 8/256GB Blue Global
- Готово до відправки
- Код: 43426
15 828 ₴
14 245 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Xiaomi Poco Pad M1 8/256GB Blue Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 279.8 x 181.65 x 7.5 мм, 610 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 12.1 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 12000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, USB кабель, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Poco Pad M1 |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Основна камера | 6 - 11 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип екрана | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.7 ГГц |
- Ціна: 14 245 ₴










