-20%

Power Bank Proove X-Core 22.5W 10000mAh Gray (PNXC22010003)
- Готово до відправки
- Код: 43746
1 999 ₴
1 599 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Proove X-Core підтримує швидке заряджання до 22.5W через USB Type-C та зручну бездротову зарядку стандарту Qi. Ємності 10000 mAh достатньо для щоденного підзаряджання смартфона та інших гаджетів, а підтримка Power Delivery забезпечує сумісність із сучасними пристроями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Живлення (В) | 5В |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Сила струму (A) | 3A |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 599 ₴




