-10%

Планшет Oukitel Pad RT3 Plus 4/128GB LTE Black Global
- Готово до відправки
- Код: 43779
8 484 ₴
7 635 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Oukitel Pad RT3 Plus 4/128GB LTE Black Global
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 206.9 x 134 x 16.3 мм, 625 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 8 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 16 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB Type-C, Скрепка для вилучення SIM-карти, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Oukitel Pad RT3 Plus |
| Потужність зарядки (W) | 18W |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Основна камера | 16 - 25 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1280x800 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип екрана | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 7 635 ₴










