-20%

Power Bank Hoco J101A 10000 mAh White
- Готово до відправки
- Код: 43918
1 238 ₴
990 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO J101A — компактний павербанк на 10000 mAh із підтримкою швидкої зарядки та можливістю заряджати до трьох пристроїв одночасно (2×USB-A + Type-C). Є індикатор рівня заряду, корпус ударостійкий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кількість портів USB-A | 2 |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | MicroUSB |
| Сила струму (A) | 3A |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 990 ₴



