-20%

Power Bank Sigma X-Power 30000mAh Black (SI30A4QL)
- Готово до відправки
- Код: 43897
2 750 ₴
2 200 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sigma mobile X-Power SI30A4QL — місткий павербанк на 30 000 мА·год для смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Має 3 порти: 2×USB-A та 1×USB-C (USB-C працює і на вхід, і на вихід). Підтримує швидку зарядку (Power Delivery та Quick Charge), максимальна потужність заряджання — до 22.5 Вт. Є цифровий дисплей-індикатор рівня заряду. Корпус виконаний з міцного пластику (ABS/PC), передбачений захист від перегріву та короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Кількість портів USB-A | 2 |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | ABS |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Сила струму (A) | 3A |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 2 200 ₴



