-20%

Power Bank Baseus EnerFill FP11 15W 10000mAh Black (P1008210C123-00)
- Готово до відправки
- Код: 43961
1 238 ₴
990 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Baseus EnerFill FP11 на 10000 mAh у чорному кольорі. Максимальна потужність заряджання — 15W, підтримується швидка зарядка (PD/QC). Оснащений 2 портами: USB-C (вхід/вихід) + USB-A (вихід), можна заряджати 2 пристрої одночасно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Гарантія | 1 місяць від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Кількість портів USB-A | 1 |
| Комплектація | Повербанк, кабель USB Type-C to Type-C (30 см). |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність зарядки (W) | 15W |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Сила струму (A) | 3A |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 990 ₴




