-10%

Смартфон Infinix GT 30 Pro 12/256GB Blade White (X6873) UA
- Готово до відправки
- Код: 44031
19 106 ₴
17 195 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Infinix GT 30 Pro 12/256GB Blade White (X6873) UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.7 x 75.8 x 7.99 мм, 189 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC6 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 108 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-C кабель, Керівництво користувача |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Infinix GT 30 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 Ultimate |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2720x1224 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Колір | Срібний |
| Частота процесора | 3.35 ГГц |
- Ціна: 17 195 ₴







