
Смартфон Doogee S200X 12/512GB Green Ranger EU
- Готово до відправки
- Код: 44231
15 267 ₴
13 740 ₴
Футуристичний дизайн і підвищена міцність
Doogee S200X — захищений смартфон з виразною «меха»-естетикою і підвищеною міцністю. Армований корпус розрахований на удари і падіння, а відповідність стандартам IP68/IP69K і MIL-STD-810H підтверджує захист від води і пилу, стійкість до падінь і стабільну роботу в різних умовах експлуатації. Пристрій витримує занурення на глибину до 1,5 м протягом 30 хвилин і падіння з висоти до 1,5 м. Дисплей закритий склом Corning Gorilla Glass, яке знижує ризик появи подряпин і тріщин при повсякденному використанні.

Висока продуктивність і підтримка 5G
Смартфон оснащений восьмиядерним чіпом MediaTek Dimensity 7050, виготовленим за 6-нм технологією, що забезпечує відмінну продуктивність і ефективне споживання енергії. Потужний процесор і графічний чіп гарантують безперебійну роботу навіть у ресурсоємних іграх і додатках. Підтримка двох 5G-SIM-карт дозволяє залишатися на зв'язку і оперативно перемикатися між операторами в будь-якому місці.

Супершвидка пам'ять і місткий накопичувач
12 ГБ оперативної пам'яті DDR5 гарантують швидке завантаження додатків і бездоганну роботу з декількома завданнями одночасно. 512 ГБ вбудованої пам'яті пропонують великий простір для зберігання фотографій, відео та документів. Технологія віртуальної пам'яті дозволяє розширити оперативну пам'ять, забезпечуючи комфортну роботу з великими обсягами даних..

Надійність і якість у будь-якій ситуації
Основна камера 100 Мп з ШІ робить яскраві та деталізовані знімки з реалістичною передачею кольорів. Камера нічного бачення на 20 Мп забезпечує чіткість фотографій навіть у темряві. Фронтальна камера 20 Мп дозволяє робити якісні селфі, а підтримка запису відео в 4K гарантує максимальну чіткість при зйомці важливих моментів. Режими HDR, панорамні 360-градусні зйомки і зйомка під водою відкривають широкі можливості для творчості.

Неймовірний екран, який вас вразить!
6,72-дюймовий екран з роздільною здатністю 2,4K і частотою оновлення 120 Гц забезпечує неймовірно плавну анімацію і яскраві, насичені кольори. Кожен кадр виглядає чітко і реалістично, що підсилює відчуття занурення в ігри, відео та додатки. Цей великий дисплей ідеально підходить як для роботи, так і для розваг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 179.5 x 82.5 x 16 мм , 364 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G68 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.72 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10100 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 100 Мп + 20 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Адаптер живлення, USB Type-C кабель, Керівництво користувача |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Doogee S200X |
| Потужність зарядки (W) | 33W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
- Ціна: 13 740 ₴


