-20%

Power Bank Proove Illuminator 2 22.5W 10000mAh Black (PBIP10212201)
- Готово до відправки
- Код: 41941
1 249 ₴
999 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Illuminator 2 — це компактний павербанк у лаконічному дизайні. Він підтримує швидке заряджання потужністю до 22,5 Вт через порти USB‑A та Type‑C, сумісний з технологіями QC, PD та іншими. Інтегрований дисплей показує рівень заряду, а інтелектуальна захисна система оберігає ваші гаджети. Виготовлений з огнестійкого пластику для безпеки та довговічності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Габарити і вага | 146x68x16мм 227.6г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Кількість портів USB-A | 2 |
| Комплектація | Power Bank, Инструкция |
| Матеріал | ABS |
| Потужність зарядки (W) | 22.5 W |
| Живлення (В) | 12В |
| Сила струму (A) | 1.5A |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 999 ₴


