
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Aurora Purple (with Adapter) EU
- Готово до відправки
- Код: 44687
16 334 ₴
14 700 ₴
Майбутнє починається вже сьогодні
Смартфон Xiaomi REDMI Note 15 Pro 5G має вражаючі характеристики, завдяки яким цей пристрій стає одним із лідерів свого сегмента. Камера з роздільною здатністю 200 Мп дозволяє створювати фотографії професійного рівня та відкриває широкі можливості для втілення креативних ідей. Насолоджуйтесь ультрачітким і насиченим зображенням на 6,83-дюймовому 1,5K AMOLED-дисплеї, захищеному одним із найміцніших скел у сучасній індустрії гаджетів. Продуктивний процесор MediaTek Dimensity 7400-Ultra разом із сучасними технологіями забезпечує високу швидкість роботи та плавність навіть під час виконання декількох завдань одночасно. Ємний акумулятор дарує повну свободу спілкування та розваг протягом декількох днів.

Працюйте без обмежень
Акумулятор ємністю 6580 мА·год забезпечує смартфону Xiaomi REDMI Note 15 Pro 5G тривалу автономну роботу. У стандартному режимі використання пристрій здатний працювати до двох днів без необхідності підзарядки. Ти можеш дивитися відео до 27 годин поспіль або насолоджуватися музикою до 108 годин, не думаючи про пошук розетки. Навіть при знижених температурах до −20°C акумулятор зберігає високу ефективність: його заряду вистачає для безперервних розмов до 32 годин. Підтримка надшвидкої зарядки потужністю 45 Вт дозволяє швидко поповнити запас енергії, навіть якщо часу зовсім мало. Крім того, за необхідності смартфон може виконувати функцію портативного павербанка та заряджати інші пристрої.

Міцність нового покоління
Захист від пилу та вологи за стандартами IP66/IP68 дає змогу впевнено користуватися пристроєм у найрізноманітніших умовах, не турбуючись про випадкові бризки води чи краплі дощу, що потрапили на корпус. Висока чутливість дисплея дозволяє комфортно керувати смартфоном навіть вологими руками. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus2 надійно оберігає екран від зовнішніх впливів, а також перешкоджає потраплянню бруду та пилу. Міцна рамка та посилені кути роблять корпус максимально надійним для різних сценаріїв використання та допомагають захистити пристрій від пошкоджень навіть при падіннях з висоти до 2,5 м.

Пориньте у світ контенту
Смартфон Xiaomi REDMI Note 15 Pro 5G дозволяє переглядати новинки кіно або грати в улюблені ігри без необхідності використовувати додаткові пристрої. Для цього достатньо самого смартфона, оснащеного 6,83-дюймовим 1,5K AMOLED-дисплеєм, який забезпечує вражаючу передачу кольорів і високу чіткість зображення. Зображення залишається добре помітним навіть при яскравому денному освітленні завдяки піковій яскравості 3200 ніт. Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне відображення будь-яких динамічних сцен під час напруженого ігрового процесу. Відсутність мерехтіння та більш комфортне візуальне затемнення екрану допомагають значно знизити навантаження на очі.

Потужне та яскраве звучання
Симетричні подвійні динаміки забезпечують потужне та насичене звучання. Вони підтримують збільшення гучності до 400% і точно передають усі найдрібніші нюанси треків, спецефектів та діалогів персонажів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7400 Ultra |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 163.61 x 78.09 x 7.96 мм, 210 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.83 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6580 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Захист екрана | Gorilla Glass Victus 2 |
| Ігрова продуктивність | Середній рівень (90 FPS) |
| Камера, Mpx | 200 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Адаптер живлення, Чохол, Скрепка для вилучення SIM-карти, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 109 Мп і більше |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1280x2772 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип швидкої зарядки | Power Delivery |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Mп |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
- Ціна: 14 700 ₴









