
Смартфон Samsung Galaxy A37 A376B 6/128GB Charcoal (SM-A376BZABEUC) UA
- Готово до відправки
- Код: 44650
18 456 ₴
16 610 ₴
Samsung Galaxy A37
Зустрічайте новий Galaxy A37 5G із витонченим та стильним дизайном. Створюйте вражаючі селфі-відео та фотографії завдяки оновленим камерам. Редагування фотографій стало ще зручнішим завдяки функціям Awesome Intelligence, таким як Видалення об'єктів та Пропозиції з редагування. Залишайтеся продуктивними щодня завдяки акумулятору, який забезпечує до 2 днів роботи без підзарядки. Завдяки 6 поколінням оновлень ОС та 6-річній підтримці оновлень безпеки ви можете бути впевнені у захисті свого смартфона та користуватися сучасними можливостями протягом тривалого часу.

Готовий до майбутнього з 6 поколіннями оновлень
Забезпечте актуальність та захист вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалій програмній підтримці, яка дозволяє користуватися смартфоном протягом багатьох років. Galaxy A37 5G отримує до 6 оновлень операційної системи, відкриваючи нові та зручніші можливості для творчості, спілкування та продуктивності завдяки узгодженим функціям та інструментам управління пристроями. Додатково передбачено до шести років оновлень безпеки та сервісної підтримки, що допомагає ефективно захищати пристрій від потенційних загроз.

Сила трьох лінз в одній камері
Тримаючи в руці Galaxy A37 5G, ви зможете створювати вражаючі знімки. Основна камера на 50 МП, надширококутна на 8 МП та макрокамера 5 МП на задній панелі дозволяють отримувати яскраві та деталізовані фото та відео, якими зручно ділитися у своїй стрічці. Фронтальна камера з підтримкою відео Super HDR робить кожен спогад більш живим та реалістичним.

Чіткі фото навіть при слабкому освітленні
Оптимізований нічний режим Galaxy A37 5G дозволяє фіксувати яскраві моменти навіть при недостатньому освітленні. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує вдосконалену обробку зображення (ISP), забезпечуючи насичені відео з чіткішими деталями навіть у темний час доби.

Живі кольори та ідеальні селфі
Зафіксуйте яскраві моменти щоденних пригод за допомогою передньої камери Galaxy A37 5G. Підтримка Super HDR для селфі дозволяє створювати динамічні медіафайли з живими деталями, чітким та насиченим фоном, покращеними кольорами та контрастністю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 530 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Galaxy A37 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | Samsung Exynos |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | One UI 8.5 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота процесора | 2.05 ГГц |
- Ціна: 16 610 ₴









