
Смартфон Xiaomi Redmi A7 Pro 4/64GB Mist Blue UA
- Готово до відправки
- Код: 45551
6 406 ₴
5 765 ₴
Широкий 6,9-дюймовий екран для яскравих вражень
Широкий екран смартфона забезпечує незабутнє візуальне враження та надзвичайну чіткість під час читання. Адаптивна частота оновлення до 120 Гц гарантує неймовірно плавну роботу інтерфейсу та чудову чутливість під час будь-якого використання пристрою.

Чіткість зображення навіть при яскравому сонячному світлі
Завдяки передовій технології регулювання яскравості екран забезпечує чудову читабельність навіть під яскравим сонячним світлом. Тепер вам не потрібно шукати тінь, щоб зручно користуватися смартфоном на вулиці в сонячний день.

Wet Touch 2.0: ідеально підходить для використання в будь-яких умовах
Смартфон зберігає високу чутливість у будь-яких умовах. Завдяки інноваційній технології сенсорного керування Wet Touch 2.0 екран точно реагує на дотики навіть вологими або жирними пальцями, виключаючи помилкові спрацьовування та забезпечуючи точність відгуку.

Акумулятор 6000 мА·год: енергії вистачить на весь день
Енергія, на яку можна покластися під час тривалих подорожей. Акумулятор з надзвичайно високою ємністю позбавить вас необхідності частого підзаряджання, а інтелектуальна система захисту зберігає заряд навіть після 1000 циклів, продовжуючи термін служби пристрою.

Gemini: технології, які думають за вас
Досягайте нового рівня ефективності завдяки інтегрованому штучному інтелекту: миттєвий доступ через Gemini overlay, спілкування в режимі реального часу з Gemini Live та створення унікальних зображень. Система може працювати з даними з різних додатків, виконуючи всі ваші завдання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 171.56 x 79.47 x 8.15 мм, 208 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.9 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Чохол, Скрепка для вилучення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Redmi A7 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 15W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Яскравість екрана | 800 нт |
- Ціна: 5 765 ₴










