
Смартфон Infinix Note 60 Pro 8/256GB Frost Silver (X6878) UA
- Готово до відправки
- Код: 45597
20 856 ₴
18 770 ₴
Новий Infinix Note 60 Pro
Познайомтеся з оновленим NOTE. Преміальний металевий корпус, плавно закруглені кути та ультратонкі рамки роблять його по-справжньому стильним. Надійний гаджет, який одразу привертає погляд. Суцільнометалевий алюмінієвий корпус не тільки привабливий, але й міцний, легкий та ефективно розсіює тепло для тривалої роботи. Заокруглені краї зменшують втому під час використання та запобігають випадковим натисканням на екран, чи то перегляд новин однією рукою, чи то ігри двома. Новий екран Active Matrix забезпечує інтерактивне відображення повідомлень і настрою, залишаючись непомітним, коли це не потрібно.

Чіп Snapdragon — потужність прямо у ваших руках
Перший у лінійці Infinix, продуктивність якого зросла на 78 % порівняно з попередньою моделлю. Створений для користувачів, які цінують високу швидкість роботи та комфорт у повсякденному використанні. Нова система охолодження ефективно розсіює тепло від процесора завдяки суцільнометалевому перфорованому алюмінієвому корпусу та випарній камері.

Нехай емоції проявляються яскраво і сміливо
Компактна, але виразна панель Active Matrix створена, щоб зробити ваш день яскравішим і відображати важливі сповіщення зі смартфона. Дзвінки, повідомлення та таймери м'яко підсвічуються на пристрої, тому ви не пропустите жодної важливої інформації, навіть якщо смартфон у беззвучному режимі. Ніжні світлові ефекти не дратують очі, а настроювані піксельні персонажі додають веселощів у повсякденне життя. Взаємодійте з ними через NFC PawPaw.

Чітке та насичене зображення високої якості
1,5K — висока роздільна здатність із приголомшливою якістю зображення, частотою оновлення 144 Гц та яскравим HDR до 4500 ніт. Цей екран дозволяє насолодитися новим рівнем передачі кольорів та чіткості. Серія NOTE 60 забезпечує кінематографічну якість зображення, чи то стрими, чи то фільми. Навіть при мінімальній яскравості мерехтіння відсутнє завдяки частоті ШІМ 2304 Гц.

Ідеальна камера
Смартфон оснащений 50-мегапіксельною камерою з оптичною стабілізацією зображення (OIS) та 8-мегапіксельним надширококутним об'єктивом (112°), що дозволяє робити вражаючі знімки навіть у найекстремальніших умовах. Це перший смартфон Infinix із підтримкою зйомки в Ultra HDR. Крім того, новинка підтримує XDR-дисплей, завдяки якому контент в Ultra HDR відтворюється з точною передачею освітлення та всіма нюансами, видимими вашим оком.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Офіційно Українська версія (UA UCRF) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Можливість бездротової зарядки | Да |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.37 x 77.17 x 7.45 мм, 202 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Захист екрана | Gorilla Glass 7i |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, Адаптер живлення, Навушники, Скрепка для витягання SIM-картки, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Infinix Note 60 Pro |
| Потужність зарядки (W) | 90W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2644x1208 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | У екрані |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 2.7 ГГц |
| Яскравість екрана | 700 нт |
- Ціна: 18 770 ₴








