-10%

Смартфон Blackview BV9300 Pro 12/256GB Black EU
- Готово до відправки
- Код: 44169
13 178 ₴
11 860 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview BV9300 Pro — захищений смартфон для активного використання з 6.7" IPS-екраном 120 Гц, процесором MediaTek Helio G99, 12 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем 256 ГБ. Модель отримала камеру 64 Мп + 8 Мп, фронтальну камеру 32 Мп, акумулятор 15080 mAh, швидку зарядку 33W, NFC, USB Type-C і захист IP68/IP69K/MIL-STD-810H.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Розпізнавання особи, Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5080 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass 5 |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Камера, Mpx | 64 Мп + 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB-C – USB-C Зарядний пристрій Інструмент для вилучення SIM-картки Ремінець Документація Інструкція |
| Матеріал | Метал/скло/пластик |
| Модели | Blackview BV9300 Pro |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | Doke OS 4.0 |
| Роздільна здатність дисплея | 2388x1080 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Яскравість екрана | 500 нт |
- Ціна: 11 860 ₴



