-10%

Смартфон Infinix Note Edge 8/256GB Stellar Blue (X6887) UA
- Готово до відправки
- Код: 45628
15 784 ₴
14 205 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Infinix Note Edge — тонкий смартфон у кольорі Stellar Blue з великим AMOLED-дисплеєм 6.78", роздільною здатністю 2644x1208 і частотою оновлення 120 Гц. Модель оснащена процесором MediaTek Dimensity 7100, 8 ГБ оперативної пам’яті, накопичувачем 256 ГБ, основною камерою 50 Мп, фронтальною камерою 13 Мп, підтримкою 5G та акумулятором 6500 mAh.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7100 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G610 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass 7i |
| Камера, Mpx | 50 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Комплектація | Смартфон Кабель Документація |
| Матеріал | Пластик, Скло |
| Модели | Infinix Note Edge |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | XOS |
| Роздільна здатність дисплея | 2644x1208 |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
- Ціна: 14 205 ₴





