-10%

Смартфон Blackview Rock 2 12/256GB Black EU
- Готово до відправки
- Код: 44185
12 739 ₴
11 465 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview Rock 2 — захищений смартфон з IPS-екраном 6.67", частотою оновлення 120 Гц, процесором Unisoc T8100, 12 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем 256 ГБ. Модель отримала основну камеру 16 Мп, фронтальну камеру 13 Мп, підтримку 5G, NFC, USB Type-C, акумулятор 15000 mAh, швидку зарядку 33W і захист IP69K.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T8100 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 15000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Камера, Mpx | 16 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Blackview Rock 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 16 - 25 Мп |
| Роздільна здатність відеозапису | 1920x1080 |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 11 465 ₴




