-10%

Смартфон Doogee Fire 6 Power 8/256GB Green EU
- Готово до відправки
- Код: 44200
8 962 ₴
8 065 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee Fire 6 Power — захищений смартфон у кольорі Green з IPS-екраном 6.56", частотою оновлення 90 Гц, процесором Unisoc Tiger T606, 8 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем 256 ГБ. Модель отримала камеру 50 Мп + 2 Мп, фронтальну камеру 8 Мп, акумулятор 15500 mAh, швидку зарядку 18W, NFC, USB Type-C, підтримку 4G і захист IP68/IP69K/MIL-STD-810H.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 174.1x81.2x20.7 мм, 430 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.56 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 15500 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Doogee Fire 6 Power |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Роздільна здатність дисплея | 1612x720 |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 8 065 ₴



