-10%

Смартфон Doogee Fire 7 4/256GB Twilight Gray EU
- Готово до відправки
- Код: 44201
9 228 ₴
8 305 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee Fire 7 — захищений смартфон у кольорі Twilight Gray з IPS-екраном 6.6", роздільною здатністю 1612x720 і частотою оновлення 90 Гц. Модель оснащена процесором MediaTek Dimensity 6300, 4 ГБ оперативної пам’яті, накопичувачем 256 ГБ, камерою 64 Мп + 2 Мп, фронтальною камерою 16 Мп, підтримкою 5G, NFC, USB Type-C, акумулятором 13000 mAh і швидкою зарядкою 33W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 176.5x82.5x18.7 мм, 389 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 13000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 64 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон USB-кабель Гарантійний талон Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Doogee Fire 7 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Роздільна здатність дисплея | 1612x720 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
- Ціна: 8 305 ₴



