-10%

Смартфон Doogee S Punk Pro 8/512GB Dynamic Orange EU
- Готово до відправки
- Код: 44202
9 645 ₴
8 680 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee S Punk Pro — захищений смартфон у кольорі Dynamic Orange з IPS-екраном 6.58", роздільною здатністю 2408x1080 і частотою оновлення 90 Гц. Модель оснащена процесором Unisoc Tiger T620 / T7280, 8 ГБ оперативної пам’яті, накопичувачем 512 ГБ, камерою 50 Мп + 2 Мп, фронтальною камерою 16 Мп, NFC, USB Type-C, акумулятором 10800 mAh і захистом IP68/IP69K.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Спалах | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.58 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 10800 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Документація |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Doogee S Punk Pro |
| Навігація | GPS |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Процесор | Unisoc T620 |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 8 680 ₴




