-10%

Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey EU
- Готово до відправки
- Код: 44245
11 945 ₴
10 750 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP35 Pro — захищений смартфон у кольорі Grey з IPS-екраном 6.6", роздільною здатністю 2408x1080 і частотою оновлення 60 Гц. Модель оснащена процесором MediaTek Dimensity 6300, 12 ГБ оперативної пам’яті, накопичувачем 512 ГБ, камерою 64 Мп + 8 Мп + 2 Мп, фронтальною камерою 32 Мп, підтримкою 5G, NFC, USB Type-C, акумулятором 11000 mAh і швидкою зарядкою 33W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 172.2x81x15.2 мм, 360 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2024 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Захист екрана | Gorilla Glass 5 |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 64 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон Адаптер живлення Кабель USB Type-C Захисний чохол Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Модели | Oukitel WP35 Pro |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 51 - 108 Мп |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Яскравість екрана | 450 нт |
- Ціна: 10 750 ₴





