-10%

Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2025 6/128GB Polar Blue (ZAFT0000CN) CN
- Готово до відправки
- Код: 45623
6 984 ₴
6 285 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2025 6/128GB Polar Blue (ZAFT0000CN) CN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Синій |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Адаптер живлення в комплекті: | Да |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Азіатська версія з Global прошивкою |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 254.59 x 166.15 x 6.99 мм, 480 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 11 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7040 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Камера, Mpx | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, USB кабель, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Xiaoxin Pad 2025 |
| Потужність зарядки (W) | 20W |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6GB |
| Основна камера | 6 - 11 Мп |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ступінь захисту | IP52 |
| Тип екрана | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Яскравість екрана | 500 нт |
- Ціна: 6 285 ₴


