-10%

Планшет Oscal Spider 10 8/256GB Black EU
- Готово до відправки
- Код: 44277
14 217 ₴
12 795 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Oscal Spider 10 — захищена модель із великим 11-дюймовим екраном, акумулятором 20000 mAh, підтримкою 4G і яскравим кемпінговим ліхтарем 1100LM. Планшет розрахований на поїздки, роботу в польових умовах, навігацію, мультимедіа та щоденні задачі, де важливі автономність, міцний корпус і розширені можливості зв’язку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Чорний |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 3G, 4G |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 11 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Камера, Mpx | 16 Мп + 20 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 2 об'єктиви |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет USB Type-C кабель Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Oscal Spider 10 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 12 795 ₴


