-10%

Акустична система REAL-EL X-747 Black (EL121600013)
- Готово до відправки
- Код: 45672
3 912 ₴
3 520 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
REAL-EL X-747 — портативна акустична система в чорному кольорі з потужністю 50W, Bluetooth 5.0 та акумулятором 7200 mAh. Модель підтримує Bluetooth, AUX, USB, microSD, TWS, RGB-підсвітку, функцію Power Bank, голосовий помічник і має захист від вологи IPX5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Габарити і вага | 390x137x175 мм, 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 7200 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Портативна акустична система Кабель живлення USB Type-C Сигнальний кабель Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Матеріал | ABS |
| Потужність | 50W |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 70 - 20000 Гц |
- Ціна: 3 520 ₴


