-20%

Колонка Bluetooth Hopestar A30 Party Black
- Готово до відправки
- Код: 45579
3 369 ₴
2 695 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hopestar A30 Party — портативна Bluetooth-колонка в чорному кольорі з потужністю 70W, Bluetooth 5.0 та акумулятором 8800 mAh. Модель підтримує Bluetooth, AUX, USB, TF/microSD, TWS, RGB-підсвітку, режим Bass Boost, функцію Power Bank і має вологозахист IPX5.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Габарити і вага | 345x131x150 мм |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 8800 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Колонка Кабель USB Type-C AUX-кабель Ремінь для перенесення Інструкція |
| Матеріал | ABS |
| Потужність | 70W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 2 695 ₴


